THE SMART TRICK OF کیش THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of کیش That No One is Discussing

The smart Trick of کیش That No One is Discussing

Blog Article

از جاذبه های خاص کیش می توان به شه باستانی حریره کیش اشاره کرد

ساحل سیمرغ کیش بهترین ساحل کیش برای پیاده روی است و امکانات متعددی نیز دارد. از جمله: زمین بدمینتون، اسکیت، پینگ پونگ، وسایل بازی برای کودکان، جت اسکی، پاراسل، پاراگلایدر و فضای سبز.

این جزیره از دیرباز متعلق به ایران بوده تا جاییکه همواره در کتابهای تاریخی به وسیله مورخان و نیز شاعران از آن یاد شده است.از جمله این شاعران سعدی است که در اشعار خود از کیش نام برده است.کیش از زمان هخامنشیان تحت کنترل و سلطع ایران است و پس از آن در زمان سلجوقیان پیشرفت کرد و به قطب بزرگ تجاری خلیج فارس تبدیل شد.

به جهت سهولت کار با نقشه و دسترسی راحت تر شما در قسمت پایین صفحه لیست تمامی مکان های مهم جزیره کیش به صورت تفکیک شده قرار دارد، که شما می توانید با لمس و یا کلیک بر روی هر یک سریعا به بخش دلخواه خود بر روی نقشه هدایت و سپس اقدام به مسیریابی با مکان فعلی خود نمایید.

در سال‌های اخیر، دور درخت را با حاصر پوشانده و پارچه‌های گره زده را از آن باز کرده‌اند.

خانه اعیانی با ساختار بسیار زیبا و معماری فوق‌العاده‌ای که دارد دل هر بیننده‌ای را می‌رباید. این خانه دارای بخش‌های مختلفی است از جمله آشپزخانه، منزل بانوان، ایوان و همینطور بخش مهمانان از زیبایی‌های دیگر این منزل است.

 این‌گونه از بلندترین درختان جنگل‌های بارانی محسوب می‌شود و می‌تواند تا حدود ۳۰ متر رشد کند.

تا سال‌های آغازین حکومت محمدرضا پهلوی، کیش مرکز صید ماهی و مرکز تجارت مروارید خلیج فارس بود با ورود مروارید ژاپن به بازار ایران، به تدریج از اهمیت مروارید کیش کاسته شده و کیش نیز اهمیت خود را از دست داد.[۵] در سال ۱۳۴۹ هیئتی از مشاوران ایرانی و آمریکایی، جزیره کیش را مورد بازدید قرارداد و با توجه به ویژگی‌های طبیعی، سواحل زیبای مرجانی و آب‌های زلال اطراف آن، به عنوان مرکز توریستی مجلل بین‌المللی و کانون گردشگری انتخاب شد.

جزیره کیش یکی از تمیزترین شهرهای ایران است که هیچ نوع زباله‌ای در خیابان‌های آن دیده نمی‌شود و ریختن زباله در معابر عمومی، مشمول پرداخت جریمه می‌شود.

کیش جزیره زیبایی در خلیج فارس و مسافرت به کیش یکی از بهترین شهرهای توریستی ایران است که در استان هرمزگان قرار دارد.

لازم به ذکر است که این ساحل مرجانی بسیار زیبا یکی از پر امکانات‌ترین و در عین حال آرامش‌بخش‌ترین سواحل جزیره‌ی زیبای کیش می‌باشد و شما این امکان را دارید تا از تفریحات متعدد و امکانات بسیار زیاد آن نهایت استفاده را ببرید.

شاید بتوان گفت معروف‌ترین جای دیدنی در کیش، کشتی یونانی است که در ساحل این جزیره جا خوش کرده است. این کشتی، متعلق به کشور یونان است که در سال‌های بسیار دور، به دلایل نامعلومی در این جزیره در گل فرو رفته و به همان صورت در آنجا مانده است.

مجموعه لیدوما با ارائه و معرفی اقامتگاه های متنوع برای اجاره ویلا در شمال، اجاره ویلا در محمودآباد، اجاره ویلا در متل قو، اجاره ویلا در رامسر، اجاره ویلا در آستارا، اجاره سوئیت در مشهد، اجاره سوئیت در کیش، اجاره منزل مبله در شیراز، اجاره آپارتمان مبله در اصفهان و سایر شهرهای ایران، بر آن است که نیاز مسافران با سلیقه های مختلف را برطرف کند.

مسافت بین کیش تا تهران از راه هوایی ۱۰۵۲ کیلومتر، تا بندرعباس ۲۵۰ کیلومتر، تا بندر لنگه ۹۰ کیلومتر و تا جزیره هندورابی ۲۸ کیلومتر است.

Report this page